9 maja 2012

o nas

Kancelaria Podatkowo Prawna Słupek sp. z o.o. powstała powstała w kwietniu 2010 r. Firmę zbudowano na bazie doświadczenia założycieli – to solidny fundament. Jednak dopiero zaangażowanie, profesjonalizm i pasja założycieli sprawiły, że zadowoleni klienci polecają naszą kancelarię, a firma prężnie się rozwija.

Obsługa księgowa to podstawa funkcjonowania każdej firmy.

Właśnie dlatego, od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Elastycznie podchodzimy do zadań i potrzeb zgłaszanych przez każdego klienta. Usługi księgowe świadczone są przy użyciu profesjonalnego programu księgowego CDN OPTIMA firmy Comarch. Dogłębne poznanie tego programu zaowocowało poszerzeniem oferty o prowadzenie ksiąg handlowych w wariancie Nowoczesna Firma. Ta forma współpracy skierowana jest do młodych, dobrze zarządzanych przedsiębiorstw. W ramach tej usługi proponujemy podwójne korzyści : obniżenie kosztów księgowych, a także lepszą informację o sytuacji firmy tak potrzebną przy podejmowaniu decyzji.

Windykacja należności.

Zatory płatnicze często są przyczyną utraty płynności finansowej czy bankructwa firm. Jeśli mają Państwo problem z odzyskaniem zapłaty za sprzedany towar bądź wykonaną usługę, to nasza Kancelaria udzieli Państwu pomocy poprzez skuteczną reprezentację w sporach cywilnych bądź karnych. Naszym celem jest wyegzekwowanie zarówno należnej zapłaty wraz z odsetkami jak i poniesionymi przez klienta kosztami, co pozwoli Państwu szybko i na zadowalającym poziomie zakończyć spór z nierzetelnym kontrahentem. Wybór naszej oferty pozwala na optymalizację rozwiązań windykacyjnych na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego. W tym celu Kancelaria dochodzi roszczeń za pomocą Elektronicznego Postępowania Upominawczego – EPU. Korzystanie z usług Kancelarii umożliwia Państwu skrócenie procesu windykacji i obniżenie kosztów.